Apie mus

LABU – tai  tik Lietuvoje užaugintų vaisių, uogų ir daržovių džiovintos tyrės užkandžiai, sukurti bendradarbiaujant su Lietuvos mokslininkais, pritaikant inovatyviausias ir pažangiausias mokslines žinias, kas leidžia produkte išlaikyti maksimaliai maistinių medžiagų, skaidulų ir  vitaminų. Skanėstai gaminami moderniose mokslo laboratorijoje, kas leidžia mums laikytis aukščiausių kokybės standartų ir naudoti inovatyviausias gamybos technologijas.

LABU yra inovatyvus, progresyviai mąstantis, besirūpinantis sveikata prekės ženklas. Mes tikime, kad svarbu  rasti balansą tarp skanaus ir naudingo; natūralaus ir maistingo, subalansuoto; tarp proto ir norų, svajonių. Todėl mūsų prekės ženklas yra sukurtas, skirtas būti kartu ir sveikas, ir labai skanus, tikras valgymo malonumas, kad būtų galima mėgautis ir maitintis, puoselėti sveikatą, spinduliuoti gyvenimo džiaugsmą. Su LABU visada smagu, sveika ir skanu!

LABU siekia, kad sveikesnis gyvenimo būdas būtų visiems prieinamas, kad  būtų paprasta patogu ir smagu jo laikytis. 

LABU tikslas – tapti tuo mažu blyksniu, kuris pakreiptų kažkieno gyvenimą geresne, pozityvesne, sveikesne linkme, tai mūsų misija būtų  pateisinta.