Valgomas Kalėdų vainikas

Prekės kodas: 013
12,10 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

Savo verslo klientams, ir ne tik, jau paruošėme šio kalėdinio sezono originalumo, vitaminų ir vasaros linkėjimų žiemai dozę - iš džiovintos vaisių tyrės LABU skanėstų juostelių pagamintą "Valgomą Kalėdų vainiką". Jau dabar esam pasiruošę pasirūpinti jūsų kalėdinėmis dovanomis, kad didžiausios metų šventės neužkluptų netikėtai!

„Valgomas Kalėdų vainikas“ – tai vasaros sveikinimai žiemai, lietuviško daržo gėrybių gijos susisukusios į valgomą Kalėdų vainiką, kuris simbolizuoja tvarumą bei gyvybę. Žiemos švenčių atributas kiekvienam dovanoja išsaugotą vasaros šilumą ir vitaminus. Lietuviškų džiovintos vaisių, daržovių tyrės juostelės slepia sveikatos paslaptį. Vasara susipynusi su žiema - džiaugsmingo ir energingo skonio atradimas.

LABU skanėstai kartu su LESS TABLE švenčiame didžiausią savo partnerystės laimėjimą - mūsų kartu sukurtas "Valgomas Kalėdų vainikas" Christmas2Business konkurse pelnė ne tik publikos simpatijas, bet komisijos buvo įvertintas kaip geriausia kalėdinė verslo dovana! Du partneriai, du medaliai, dvigubas džiaugsmas!

Skonis ir technologija: LABU skanėstai
Produkto koncepcija ir dizainas: LESS TABLE

Svoris: 200 g. 

Skonis: obuolių ir juodųjų serbentų