Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Valgomas LABU vainikas

Prekės kodas: 013
12,10 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

Švenčiame Lietuvos gimtadienį ir paruošėme išskirtinę dovaną Lietuvos šimtmečio proga - valgomą vainiką "Šimtmečio sveikinimai Lietuvai". Iš džiovintos vaisių tyrės juostelių supintas vainikas simbolizuoja mūsų valstybės tvarumą ir gyvybę bei slepia lietuvių sveikatos paslaptį. Senosios lietuvių kulinarijos tradicijos susipynusios su šiuolaikinėmis mokslo technologijomis - džiaugsmingo ir energingo skonio atradimas! 

Švenčiame Lietuvą, sveikiname viso pasaulio lietuvius, linkime vienybės gijų ir lietuviško skonio atradimų! 

LABU skanėstai kartu su LESS TABLE švenčiame didžiausią savo partnerystės laimėjimą - mūsų kartu sukurtas "Valgomas vainikas" Christmas2Business konkurse pelnė ne tik publikos simpatijas, bet komisijos buvo įvertintas kaip geriausia verslo dovana! Du partneriai, du medaliai, dvigubas džiaugsmas!

Skonis ir technologija: LABU skanėstai
Produkto koncepcija ir dizainas: LESS TABLE

Svoris: 200 g. 

Skonis: obuolių ir juodųjų serbentų